Sezon jesienny 2015 już rozpoczęty. Do Strzelina, gdzie HAŁAS TEAM po raz pierwszy zorganizował zawody wyciskania sztangi leżąc RAW wyruszyliśmy mocnym siedmioosobowym składem: Michał Zygmunt, Patryk Hajduk, Łukasz Gajdulewicz, Grzegorz Łukow,  Daniel Sobolewski, Krzysztof Halczyk, Grzegorz Kantor. Na miejscu okazało się, że wraz z nami do tych zawodów zgłosiło się ponad osiemdziesięciu uczestników. Na pierwszy ogień po kategorii Niepełnosprawnych i OPEN Kobiet  z powodzeniem wystartowali nasi juniorzy. W kategorii Junior do 18 lat Łukasz Gajdulewicz z wynikiem 155 kg zajął drugie , a Michał Zygmunt z wynikiem 115 kg trzecie miejsce. Natomiast w kategorii Junior do 23 Patryk Hajduk z wynikiem 120 kg uplasował się na miejscu ósmym. Po juniorach do boju wyruszyli seniorzy . I tu w kategorii do 75 kg Grzegorz Łukow  wyciskając sztangę ważącą 130 kg zajął  5 miejsce. Zawodnik ten wprawdzie uporał się również z ciężarem 135 kg jednak minimalny błąd techniczny spowodował niezaliczenie tego podejścia przez sędziów. Następnie do rywalizacji wyruszył Daniel Sobolewski, który to w kategorii do 90 kg z wynikiem 150 kg zajął ósme miejsce. I na koniec na pomost wkroczyli startujący w najcięższej kategorii wagowej +125 kg Krzysztof Halczyk i Grzegorz Kantor. Rywalizacja w tej kategorii była bardzo ciekawa, Pierwsze miejsce było niestety poza zasięgiem naszych zawodników , ale postanowili oni powalczyć o srebrny i brązowy medal. Do srebra wystarczyło 190 i 192,5 kg, ale niestety żadnemu z naszych nie udało się wycisnąć tego ciężaru. Koniec końcem nasi zaliczając 185 kg uplasowali się na trzecim – Krzysztof Halczyk i czwartym Grzegorz Kantor miejscu. Tu o kolejności zadecydowała waga niższa waga ciała Krzysztofa.  Należy podkreślić, że zawody te zostały rozegrane zgodnie z przepisami związkowymi, skutkiem czego zawodnicy wyciskali sztangę na trzy komendy sędziego, co zdecydowanie obniżyło wartości ciężarów dysponowanych na sztangę. Ze względów zdrowotnych w Strzelinie zabrakło jedynie Andrzeja Juraszka, który dołączy do drużyny już na kolejnych zawodach.