W dniach 19-23.09.2023 r. w Wiedniu odbyły się Mistrzostwa Świata Federacji WUAP w Trójboju Siłowym i Wyciskaniu Sztangi Leżąc . W Mistrzostwach tych wystartowało ponad 700 uczestników z 23 krajów. Federacja "WUAP Austria" stanęła na wysokości zadania organizując te Mistrzostwa na wysokim poziomie, tak zarówno sportowym , jak i organizacyjnym. Wśród blisko trzydziestoosobowej reprezentacji Polski w Mistrzostwach tych wystartowało sześciu zawodników Klubu Sportowego MLKS "SUDETY" Międzylesie : Piotr Jurkiewicz - Masters , Marcin Szreiber - Masters, Andrzej Juraszek - Masters , Mariusz Małkowski - OPEN , Krzysztof Halczyk - Masters, Grzegorz Kantor - Masters . W mocno obsadzonych grupach kategorii wagowych i wiekowych nasi zawodnicy uplasowali się bądź tuż za podium, bądź w środku stawki , a Grzegorz Kantor zdobył brązowy medal w kategorii wagowej +125 kg Masters M2 . Gratulujemy ! Zapraszamy do galerii.